Publications Office of the EU
Čehija-Prāga: Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Prāga: Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde

  • Publicēts
    12/04/2022
  • Termiņš
    10/05/2022
  • Piešķirts
    30/11/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ČR - Technologická agentura České republiky
Izpildes vieta
NUTS code: CZ0 Česko
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ0 Česko
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
73300000 Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,862,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,861,736.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,862,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
2,861,736.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: EEIP, a.s.
Pasta adrese: Šeříková 618/4
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 15000
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.