Publications Office of the EU
Francija-Somain: Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Somain: Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana

  • Publicēts
    24/09/2013
  • Termiņš
    04/11/2013
  • Piešķirts
    27/12/2013
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Commune de Somain
Izpildes vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45316110 Ceļu apgaismes ierīču uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
520,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
130,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
13M0014
Apraksts

Entretien, rénovation et création d'installations d'éclairage public, de signalisation et illuminations festives. Marché unique à bons de commande avec maximum et un opérateur économique.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mairie de Somain
Pasta adrese: place Jean Jaurès, BP 39
Pilsēta: Somain
Pasta indekss: 59490
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
520,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
130,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SAS SME
Pasta adrese: 580 rue des Galibots
Pilsēta: Somain
Pasta indekss: 59490
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.