Publications Office of the EU
Norvēģija-Oslo: Ar programmatūru saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvēģija-Oslo: Ar programmatūru saistītie pakalpojumi

  • Piešķirts
    30/05/2014
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Skatteetaten
Izpildes vieta
NUTS code: NO081 Oslo
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,000,000.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
2014/353238
Apraksts

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
4,000,000.00
Līguma galīgā vērtība
4,000,000.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Oracle Norge
Pasta adrese: Vollsveien 2
Pilsēta: Lysaker
Pasta indekss: 1326
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.