Publications Office of the EU
BG-Popovo: Mežsaimniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

BG-Popovo: Mežsaimniecības pakalpojumi

  • Piešķirts
    24/01/2011
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: BG334 Търговище
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
8,543.40
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Обект № 1102, Позиция №1
Apraksts

„Извеждане на отгледни сечи – прореждания в смесени широколистни насаждения, разкройване на сортименти съгласно БДС, извоз до временен склад, рампирането на маркираната дървесината от Обект №1102, позиция № 1- отдел: 309 ”з” с прогнозно количество от 491 пл. м.куб. маркирана дървесина от КЛФ-2011 на ДГФ на територията на ДЛС “Черни Лом”, гр. Попово.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods

77200000 - Mežsaimniecības pakalpojumi

77211000 - Mežizstrādei raksturīgi pakalpojumi

77210000 - Mežizstrādes pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
8,543.40
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.