Publications Office of the EU
Dānija-Frederikshavn: Notekūdeņu sistēmas izpētes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Dānija-Frederikshavn: Notekūdeņu sistēmas izpētes pakalpojumi

  • Publicēts
    08/12/2017
  • Termiņš
    09/01/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/01/2018
  • Piešķirts
    02/02/2018
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Frederikshavn Spildevand A/S
Izpildes vieta
NUTS code: DK050 Nordjylland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK050 Nordjylland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90491000 Notekūdeņu sistēmas izpētes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,704,000.00 DKK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: NIRAS A/S
Pilsēta: Aalborg
NUTS kods DK05
Valsts: DNK
Kontaktpersona: Jannie Weje Stepien
Galvenā adrese: www.niras.dk
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/01/2018 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
2,704,000.00 DKK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Leif M. Jensen
Pasta adrese:
Pilsēta: Vejle
Pasta indekss:
Valsts: DNK
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.