Publications Office of the EU
Draudzības avēnijas rekonstrukcija - III posms (no Rožu avēnijas līdz Solidaritātes avēnijai) NH-45 - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Draudzības avēnijas rekonstrukcija - III posms (no Rožu avēnijas līdz Solidaritātes avēnijai) NH-45

  • Paziņots
    08/09/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Paziņots
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233142 Ceļu remontdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Līguma priekšmets ir būvdarbi, kas ietver Draudzības avēnijas III posma (no Rožu avēnijas līdz Solidaritātes avēnijai) rekonstrukciju uz zemes gabala Nr. 170 apgr./min. NH45. Līgums ietver: – ceļa seguma nomaiņa (slāņi: abrazīvā saistviela) bitumens, bitumena apakšbāzes nomaiņa, agregāta apakšbāzes nomaiņa, apmales un malu nomaiņa, seguma virsmu nomaiņa, stāvvietu virsmu nomaiņa, apakšbāzes nomaiņa no cementa stabilizētas zemes, kanalizācijas aku, ūdens režģu, tīkla vārstu regulēšana, horizontālo marķējumu nomaiņa. Līguma izpildes termiņš: 5 mēneši no līguma parakstīšanas dienas.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.