Publications Office of the EU
Tiešsaistes balsošanas sistēma Sociālās vēlēšanas 2029. gadā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Tiešsaistes balsošanas sistēma Sociālās vēlēšanas 2029. gadā

  • Publicēts
    05/08/2026
  • Termiņš
    31/08/2026
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Techniker Krankenkasse
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
26-09148
Apraksts

Tiešsaistes balsošanas sistēmas, tostarp nepieciešamās IT infrastruktūras, nodrošināšana un ekspluatācija šādu obligātās veselības apdrošināšanas fondu tiešsaistes vēlēšanu rīkošanai 2029. gada sociālajām vēlēšanām: o Techniker Krankenkasse (TK) o BARMER o DAK-Gesundheit (DAK-G) o Kaufmännische Krankenkasse (KKH) un o Handelskrankenkasse (hkk). Veselības apdrošināšanas fondi ir publisko tiesību subjekti. Uz tām kā sociālā nodrošinājuma iestādēm attiecas pašpārvaldes princips saskaņā ar SGB IV 29. un turpmākajiem pantiem. Veselības apdrošināšanas fondu direktoru padomes katra nosaka sociālās vēlēšanās saskaņā ar SGB IV 43. un turpmākajiem pantiem. Nākamās sociālās vēlēšanas notiks 2029. gadā. Veselības apdrošināšanas sabiedrības plāno 2029. gada sociālās vēlēšanas piedāvāt arī kā tiešsaistes vēlēšanas. Balsošana tiešsaistē notiek līdztekus balsošanai pa pastu un alternatīvi ļauj vēlētājiem izmantot papildu, bezšķēršļu un atjauninātu balsošanas veidu. Tiešsaistes balsošanas sistēmai jābūt izstrādātai šādam “kopējam vēlētāju skaitam 2029. gadā (aplēsts)” katrai veselības apdrošināšanai (tiesīgie vēlētāji / kopējais vēlētāju skaits / tiešsaistes balsošanas lietotāji): TK: 10.000.000 / 2.500.000 / 300.000 - BARMER: 7.000.000 / 1.750.000 / 210.000 - DAK-Veselība: 4 400 000 / 1 100 000 / 132 000 KKH: 1.200.000 / 300.000 / 36.000 - hkk: 900 000 / 225 000 / 27 000 - Kopā 23 500 000 / 5 875 000 / 705 000

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabe.tk.de/Satellite/notice/CXR0YYRY66Z
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://vergabe.tk.de/Satellite/notice/CXR0YYRY66Z
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Pircēji
Handelskrankenkasse (hkk)
BARMER
DAK-Gesundheit (DAK-G)
Kaufmännische Krankenkasse (KKH)
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
1.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.