Publications Office of the EU
DEK-1510 Hallásjavító implantátum beszerzése - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DEK-1510 Hallásjavító implantátum beszerzése

  • Publicēts
    02/06/2025
  • Termiņš
    30/06/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/06/2025
  • Piešķirts
    18/08/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Debreceni Egyetem
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33185300 Otolaringoloģiskie implanti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
79,800,000.00
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR000884192025
Apraksts

DEK-1510 Hallásjavító implantátum rendszerek beszerzése keretmegállapodás megkötésével a DE KK részére három részajánlattételi lehetőséggel 1. rész: MED-EL típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó Sonnet 3 vagy Rondo 3 hangprocesszor szett 2. rész: COCHLEAR típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó Nucleus 8 vagy Kanso 2 beszédprocesszor szett 3. rész: Advanced Bionics Hires típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó hangprocesszor szett

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000884192025
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000884192025
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/06/2025 12:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.