Publications Office of the EU
Vācija-Ķelne: Teniskrekli un krekli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Ķelne: Teniskrekli un krekli

  • Publicēts
    08/04/2022
  • Termiņš
    01/06/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/06/2022
  • Piešķirts
    28/11/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Izpildes vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
18330000 Teniskrekli un krekli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
309,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
294,054.40 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Apraksts

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/06/2022 14:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.