Publications Office of the EU
Polija-Bydgoszcz: Mūzikas instrumenti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Bydgoszcz: Mūzikas instrumenti

  • Publicēts
    19/11/2021
  • Termiņš
    21/12/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/12/2021
  • Piešķirts
    27/01/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Izpildes vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
37310000 Mūzikas instrumenti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
19,512.19 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
24,500.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP-PN-8/2021
Apraksts

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/12/2021 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
19,512.19 PLN
Līguma galīgā vērtība
24,500.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: MyHarp Marta Mogielnicka
Pasta adrese: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Pilsēta: Zielona Góra
Pasta indekss: 65-012
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.