Publications Office of the EU
AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services

  • Publicēts
    09/04/2026
  • Termiņš
    12/05/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/05/2026
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
The Arts Council
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
460,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

The Arts Council requires the services of a single service provider, with suitable experiences and qualified resources, to provide Literature Adviser (English language) services to meet the needs of the organisation both from a quality and service delivery perspective. Full details are provided in the CFT document.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/05/2026 15:30
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
460,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.