Publications Office of the EU
Nīderlande-Hāga: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Hāga: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi

  • Publicēts
    04/06/2013
  • Termiņš
    08/07/2013
  • Piešķirts
    05/11/2013
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Rijksgebouwendienst
Izpildes vieta
NUTS code: NL310 Utrecht
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
52,500.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
40.11012
Apraksts

De opdracht behelst het gehele ontwerp (VO, DO en kostenraming) en het bestek (met directieraming).
Het te verbouwen pand is een bestaand pand dat de Rgd huurt. Het kanton in Amersfoort zal een ruimte van circa 450 m² BVO afnemen op de begane grond van het pand. Het bezoekersgebied dient functioneel en beveiligingstechnisch gescheiden te worden van het medewerkers gedeelte. Het bezoekersgebied bestaat uit een receptieruimte/bode balie, zitting- en enquête zaal, spreekruimte, wachtruimte, sanitair en een nis voor een drankautomaat.
Het medewerkers gedeelte bestaat uit werkruimtes (een loungeruimte met flexwerkplekken) met bijbehorende faciliteiten. Het medewerkersgebied dient toegankelijk gemaakt te worden vanuit de huidige centrale hal van het gebouw.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Rijksgebouwendienst e-mail aanvragen tot deelneming
Pilsēta:
Valsts: NLD
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
52,500.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Vitrov Bouw en Vastgoed BV
Pasta adrese: Maurick 1
Pilsēta: Vught
Pasta indekss: 5261 NA
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.