Publications Office of the EU
Francija-Liona: Dūmu analīzes aparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Liona: Dūmu analīzes aparāti

  • Publicēts
    09/10/2020
  • Termiņš
    06/11/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/11/2020
  • Piešķirts
    12/01/2021
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Métropole de Lyon
Izpildes vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK26 Rhône
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38432300 Dūmu analīzes aparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,700,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,083,600.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
20DP016
Apraksts

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Métropole de Lyon
Pasta adrese: 20 rue du Lac, CS 33569
Pilsēta: Lyon Cedex 03
NUTS kods FRK26
Pasta indekss: 69505
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://marchespublics.grandlyon.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/11/2020 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,700,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1,083,600.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SICK
Pasta adrese:
Pilsēta: Émerainville
Pasta indekss: 77184
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.