Publications Office of the EU
Spānija-Valladolid: Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valladolid: Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    03/03/2020
  • Publicēts
    04/05/2020
  • Termiņš
    18/05/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/05/2020
  • Piešķirts
    30/06/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Izpildes vieta
NUTS code: ES41 Castilla y León
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66512100 Nelaimes gadījumu apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,999,600.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,516,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
A2020/001569
Apraksts

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/05/2020 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
3,999,600.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,516,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Pasta adrese: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Pilsēta: Bilbao
Pasta indekss: 48008
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.