Publications Office of the EU
Francija-Concarneau: Zemes pārvaldīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Concarneau: Zemes pārvaldīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    12/01/2022
  • Termiņš
    11/02/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/02/2022
  • Piešķirts
    05/04/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
concarneau Cornouaille Agglomération
Izpildes vieta
NUTS code: FRH02 Finistère
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH02 Finistère
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
70332100 Zemes pārvaldīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
294,384.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
21-10-04_GESTION_AGDV
Apraksts

gestion et entretien de l'aire d'accueil des gens du voyage de Concarneau

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=156720&orgAcronyme=a2p
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/02/2022 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
294,384.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: acgv services
Pasta adrese: 1 rue de la Trinquette - immeuble Le Sextant
Pilsēta: La Rochelle
Pasta indekss: 17000
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.