Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi

  • Publicēts
    31/12/2021
  • Termiņš
    21/02/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/03/2022
  • Piešķirts
    29/08/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dirección General de Carreteras
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71311000 Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
936,910.80 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
548,353.06 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
230219028162
Apraksts

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dirección General de Carreteras
Nacionālais reģistrācijas numurs: S2817015G
Pasta adrese: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Pilsēta: Madrid
NUTS kods ES300
Pasta indekss: 28071
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Dirección General de Carreteras
Galvenā adrese: http://www.fomento.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/03/2022 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.