Publications Office of the EU
Vācija-Roth: Ugunsdzēsēju formas tērpi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Roth: Ugunsdzēsēju formas tērpi

  • Publicēts
    19/10/2020
  • Termiņš
    12/11/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/11/2020
  • Piešķirts
    01/12/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Roth
Izpildes vieta
NUTS code: DE25B Roth
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE25B Roth
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35811100 Ugunsdzēsēju formas tērpi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
225,330.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Schutzkleidung Feuerwehr
Apraksts

Lieferung von Feuerwehr-Schutzkleidung für die Feuerwehr Roth.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Stadt Roth
Pasta adrese: Kirchplatz 4
Pilsēta: Roth
NUTS kods DE25B
Pasta indekss: 91154
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Herr Robert Feyerlein
Galvenā adrese: www.stadt-roth.de
Elektroniski:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=283366&B=TENDERLITE.DELETED
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/11/2020 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
225,330.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Denzel Fireequipment GmbH & CO. KG
Pasta adrese: Am Flugplatz 9
Pilsēta: Burgrieden-Bühl
Pasta indekss: 88483
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.