Publications Office of the EU
Medicīniskā aprīkojuma un aparātu piegāde Poznaņas Franciszek Raszea pašvaldības slimnīcas Vispārējās ķirurģijas nodaļai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Medicīniskā aprīkojuma un aparātu piegāde Poznaņas Franciszek Raszea pašvaldības slimnīcas Vispārējās ķirurģijas nodaļai

  • Publicēts
    14/10/2024
  • Termiņš
    29/10/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/10/2024
  • Piešķirts
    04/12/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Szpital Miejski im. Franciszka Raszei
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,484,786.40 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
SR/XV-270-20-EFK/24
Apraksts

1. Līguma priekšmets ir medicīniskā aprīkojuma un aparātu piegāde Poznaņas Franciszek Raszea pašvaldības slimnīcas Vispārējās ķirurģijas nodaļai. 2. Detalizēts līguma priekšmeta apraksts, kas ietver informāciju par sortimentu, daudzumiem un tā tehniskajiem un izmantošanas parametriem, ir ietverts SWZ 2. pielikumā, kas ir tā neatņemama sastāvdaļa. 3. Līgumslēdzēja iestāde atļauj iesniegt daļējus piedāvājumus. 4. Līgums tika sadalīts 3 daļās/paketēs, t. i.: Pakete Nr. 1 Vizuāli laparoskopiska trase ar instrumentiem; Pakete Nr. 2 Elektroķirurģiskā aparatūra ar instrumentiem; Komplekts Nr. 3 Termoablācijas komplekts ar ģeneratoru, peristaltisko sūkni un vienreizējās lietošanas zondēm. 5. Katra daļa/pakete ir atsevišķs līguma priekšmets. 6. Piedāvājumus var iesniegt par vienu vai vairākām daļām/paketēm. Minimālais piedāvājuma diapazons ir viena pilna daļa / pakete, nepilnīgi piedāvājumi tiks noraidīti. 7. Uzmanību! Saskaņā ar Publiskā iepirkuma likuma 257. pantu līgumslēdzēja iestāde var atcelt šo iepirkuma procedūru, ja tai nav piešķirti publiskie līdzekļi, ko līgumslēdzēja iestāde plānoja izmantot, lai finansētu visu līgumu vai tā daļu, un iespēja atcelt procedūru uz šā pamata bija paredzēta paziņojumā par līgumu — atklātā konkursa procedūrā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ezamowienia.gov.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ezamowienia.gov.pl/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/10/2024 09:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.