Publications Office of the EU
Ungārija-Budapešta: Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungārija-Budapešta: Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti

  • Publicēts
    11/11/2014
  • Termiņš
    23/12/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/12/2014
  • Piešķirts
    20/01/2015
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Országos Mentőszolgálat
Izpildes vieta
NUTS code: HU1 Közép-Magyarország
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
32000000 Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
85,560,000.00 HUF
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
73,560,000.00 HUF
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Tetra rádió beszerzése II.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Országos Mentőszolgálat Főigazgatósága
Pasta adrese: Róbert Károly krt. 77. VI. emelet 608-as szoba
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1134
Valsts: HUN
Kontaktpersona: Anyaggazdálkodási és Közbeszerzési Osztály
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/12/2014 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
85,560,000.00 HUF
Līguma galīgā vērtība
73,560,000.00 HUF
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: MLR Tech Kft.
Pasta adrese: Illatos út 9.
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1097
Valsts: HUN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.