Publications Office of the EU
Ar Aizsardzības ministrijas transportlīdzekļu ekspluatācijas rezultātā nodarītā kaitējuma kompensācijas apmēra noteikšanu saistīto darbību veikšanas nodrošināšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ar Aizsardzības ministrijas transportlīdzekļu ekspluatācijas rezultātā nodarītā kaitējuma kompensācijas apmēra noteikšanu saistīto darbību veikšanas nodrošināšana

  • Publicēts
    04/12/2024
  • Termiņš
    06/01/2025
  • Piešķirts
    11/04/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministerstvo obrany
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66518000 Apdrošināšanas starpnieku un aģentūru pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
8,704,507.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Publiskā līguma priekšmets ir darbības, kas nodrošina, ka tiek noteikta pareiza naudas izteiksmē izteikta summa kompensācijai par kaitējumu, ko radījusi Aizsardzības ministrijas transportlīdzekļu ekspluatācija attiecībā uz atbrīvojumu no atbildības apdrošināšanas saskaņā ar 7. panta 1. punkta c) apakšpunkta 2. punktu Likumā Nr. 30/2024 par transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, ar grozījumiem, t. i., to personu prasījumu identifikācija (pārbaude) un pamatošana, kurām kaitējumu nodarījusi tādu transportlīdzekļu ekspluatācija, kas atbrīvoti no Aizsardzības ministrijas prasības, ja kaitējums nodarīts Čehijas Republikas teritorijā, tostarp saistītās darba kārtības pārvaldība.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-24-V00037931
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-24-V00037931
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Výše procentního bodu z celkové vyplacené náhrady újmy (škody) v jednotlivém případě konkrétní škodní události pro případ celkové vyplacené újmy (škody) ve výši do 100 000 Kč (včetně).
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
8,704,507.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pasta adrese:
Pilsēta: Praha 8
Pasta indekss: 18000
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.