Publications Office of the EU
Ungārija-Budapešta: Vakcīnas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungārija-Budapešta: Vakcīnas

  • Publicēts
    04/04/2015
  • Termiņš
    12/05/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/05/2015
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Izpildes vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33651600 Vakcīnas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
KKF-3046/2015
Apraksts

Adásvételi szerződés a kötelező védőoltási rendbe tartozó oltóanyagok beszerzésére, 2015. évre.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Pasta adrese: Albert Flórián út 2–6. „A” épület fsz. 6.
Pilsēta: Budapest
Pasta indekss: 1097
Valsts: HUN
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/05/2015 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.