Publications Office of the EU
Itāija-Trieste: Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Trieste: Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    08/04/2022
  • Termiņš
    20/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/05/2022
  • Piešķirts
    30/09/2022
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITH44 Trieste
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,004,035.91 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,762,322.31 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
9
Piedāvājuma atsauces numurs
02/22 - S
Apraksts

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Pasta adrese: VIA V. LOCCHI, 19
Pilsēta: TRIESTE
NUTS kods ITH44
Pasta indekss: 34143
Valsts: ITA
Kontaktpersona: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Galvenā adrese: www.autovie.it
Elektroniski:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/05/2022 09:30
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.