Publications Office of the EU
Polija-Lublin: Farmācijas izstrādājumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Lublin: Farmācijas izstrādājumi

  • Publicēts
    18/08/2020
  • Termiņš
    18/09/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/09/2020
  • Piešķirts
    23/11/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
Izpildes vieta
NUTS code: PL814 Lubelski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL81 Lubelskie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
120,304.80 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
97,943,264.07 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
118
Piedāvājuma atsauces numurs
EDZ.242-57/20
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do programów terapeutycznych i do chemioterapii i leków różnych szczegółowo wyspecyfikowanych w załącznikach do SIWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
Pasta adrese: ul. dr. K. Jaczewskiego 8
Pilsēta: Lublin
NUTS kods PL81
Pasta indekss: 20-954
Valsts: POL
Kontaktpersona: mgr Magdalena Bocian
Galvenā adrese: https://spsk4lublin.eb2b.com.pl/
Elektroniski:
https://spsk4lublin.eb2b.com.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/09/2020 08:15
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.