Publications Office of the EU
Polija-Gdynia: Uzkopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Gdynia: Uzkopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    31/10/2022
  • Termiņš
    05/12/2022
  • Piešķirts
    07/02/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gdyńskie Centrum Sportu
Izpildes vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
750,480.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
GCS.DZPI.2710.6.2022
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi sprzątania obiektów Zamawiającego w podziale na 2 części

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gdyńskie Centrum Sportu
Nacionālais reģistrācijas numurs: REGON 191439845
Pasta adrese: ul. Olimpijska 5/9
Pilsēta: Gdynia
NUTS kods PL633
Pasta indekss: 81-538
Valsts: POL
Kontaktpersona: Maciej Zaborski
Galvenā adrese: www.gdyniasport.pl
Elektroniski:
https://portal.smartpzp.pl/gcs
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.