Publications Office of the EU
A8-A51 - construction des nouvelles installations de la DIRMED sur le CEI A7à Septèmes Les Vallons - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

A8-A51 - construction des nouvelles installations de la DIRMED sur le CEI A7à Septèmes Les Vallons

  • Publicēts
    17/07/2025
  • Termiņš
    20/08/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
AUTOROUTES DU SUD DE LA FRANCE (ASF)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45210000 Ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,700,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Dans le cadre de la création d’un nouvel échangeur par ASF sur l’A8 à Aix en Provence qui impacte l’actuel site du CEI A51 de la DIRMED, il est nécessaire de déménager les installations du CEI A51 sur le CEI A7 de la DIRMED situé à Septèmes Les Vallons. Les équipes opérationnelles du CEI A51 et du CEI A7 seront installées dans un nouveau bâtiment d’exploitation commun. 2 lots

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://consultations-asf.safetender.com
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://consultations-asf.safetender.com
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.