Publications Office of the EU
Spānija-San Vicente Raspeig: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-San Vicente Raspeig: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi

  • Piešķirts
    07/12/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Rectorado de la Universidad de Alicante
Izpildes vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
370,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
259,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
A/10/2018
Apraksts

Dirección de obra de la totalidad del proyecto de ejecución , dirección de ejecución de obra del proyecto de ejecución y coordinación de seguridad y salud en ejecución de obra de la (Fase 1).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.