Publications Office of the EU
Francija-Montpellier: Elektriskās cepeškrāsnis - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Montpellier: Elektriskās cepeškrāsnis

  • Piešķirts
    17/11/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
chu de montpellier
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ13 Hérault
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39711361 Elektriskās cepeškrāsnis
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
650,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
23A0251
Apraksts

fourniture, livraison, installation, mise en service de fours semi industriels et de type cafeteria a usage de la restauration, accessoires et pieces detachees pour le chu de montpellier - etablissement support du ght est herault et sud aveyron

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
650,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: sas thermasud
Pasta adrese: 8 Avenue Jean Foucault
Pilsēta: Béziers
Pasta indekss: 34500
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.