Publications Office of the EU
Francija-Mesa: Elektrostaciju un termocentrāļu celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Mesa: Elektrostaciju un termocentrāļu celtniecības darbi

  • Publicēts
    27/07/2018
  • Termiņš
    24/09/2018
  • Piešķirts
    21/10/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
UEM
Izpildes vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45251000 Elektrostaciju un termocentrāļu celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,462,871.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
CAM 10/2019
Apraksts

Conception réalisation d'une unité de production d'énergie verte à partir de biomasse et d'appoint secours gaz et éventuellement un stockage de chaleur. La puissance exacte est à définir mais se situe autour de 10 MW en base et 15 en option, biomasse entre 2,5 et 4,5 MW.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: UEM
Pasta adrese: Les candidats ont la possibilité de télécharger l'AAPC et de remettre leur candidature sur la plate-forme de dématérialisation achatpublic.com
Pilsēta: Metz
NUTS kods FRF33
Pasta indekss: 57000
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.uem-metz.fr
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_lm6vbv4Kcd
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
4,462,871.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Weiss France Énergie (mandataire)
Pasta adrese: 95 rue Derobert
Pilsēta: Ugine
Pasta indekss: 73400
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: PG Architecture
Pasta adrese: rue Valentin Bousch
Pilsēta: Metz
Pasta indekss: 57070
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: EIMI
Pasta adrese: 6 allée des Tilleuls
Pilsēta: Jouy-aux-Arches
Pasta indekss: 57130
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: CSTR Construction
Pasta adrese: rue de l'Avenir
Pilsēta: Rosselange
Pasta indekss: 57780
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.