Publications Office of the EU
VE 402 Tīrtelpas griesti un tīrās telpas sienas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

VE 402 Tīrtelpas griesti un tīrās telpas sienas

  • Publicēts
    18/08/2025
  • Termiņš
    03/09/2025
  • Piešķirts
    29/10/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Deutsches Krebsforschungszentrum Heidelberg
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45214631 Tīrtelpu uzstādīšanas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
VE 402 Reinraumdecke und Reinraumwände
Apraksts

Konkursa priekšmets ir tīrtelpas griesti un tīrtelpas sienas, tostarp slūžu vadība un tīrtelpas apgaismojums, lai izveidotu LRP atbilstošu tīrtelpas zonu. Turklāt konkursa daļa ir decentralizēta ultratīras gāzes padeve un telpu multivides padeves uzstādīšanas paneļi. Tīrtelpu izmanto zāļu un pētāmo zāļu ražošanai saskaņā ar LRP atbilstošiem nosacījumiem lietošanai cilvēkiem. Uzņēmumam jābūt iespējai saņemt zāļu un pētāmo zāļu ražošanas atļauju.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.tender24.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.tender24.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs: Preis
Veids: price
Apraksts: Preis
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 100.00
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Solutions and Handling SH GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Kempen
Pasta indekss: 47906
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.