Publications Office of the EU
Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung

  • Publicēts
    12/07/2024
  • Termiņš
    29/07/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/07/2024
  • Piešķirts
    24/02/2025
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Universitätsklinikum Bonn AöR
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
-1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2024-038-740
Apraksts

Fachplanung Medizintechnik Labore zum Bauvorhaben Geb. 355 Zahnklinik Neubau einer Zentralsterilisation am Universitätsklinikum Bonn

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/07/2024 10:10
Piešķiršanas metode
Honorarangebot
Paredzamā vērtība
1.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
-1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: gsm Gesellschaft für Sicherheit in der Medizintechnik GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Wien
Pasta indekss: 1180
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.