Publications Office of the EU
Zviedrija-Solna: Uzkopšana un droša konfidenciālu dokumentu iznīcināšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Zviedrija-Solna: Uzkopšana un droša konfidenciālu dokumentu iznīcināšana

  • Publicēts
    17/02/2018
  • Termiņš
    06/03/2018
  • Piešķirts
    08/05/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs
Izpildes vieta
NUTS code: SE Sverige
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE Sverige
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,750,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,750,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
RP/2018/RMC/7979
Apraksts

ECDC vēlas sadarboties ar kvalificētu un atzītu uzkopšanas un konfidenciālu dokumentu iznīcināšanas pakalpojumu sniedzēju. ECDC piešķir lielu nozīmi efektīvai, uz rezultātu vērstai un kvalitatīvai uzkopšanai, kas atbilst ECDC vajadzībām uzkopt tā dažādās telpas un virsmas, piemēram, sanāksmju telpas, kafetēriju, mazo virtuvi, biroju zonas un saimniecības telpas.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Pasta adrese: Granits väg 8
Pilsēta: Solna
NUTS kods SE
Pasta indekss: 171 65
Valsts: SWE
Kontaktpersona: Procurement Back Office
Galvenā adrese: http://www.ecdc.europa.eu
Elektroniski:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,750,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1,750,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Lassila and Tikanoja Service
Pasta adrese:
Pilsēta: Solna
Pasta indekss:
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.