Publications Office of the EU
E-Valladolid: Vienreizējās lietošanas autiņi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

E-Valladolid: Vienreizējās lietošanas autiņi

  • Publicēts
    01/10/2011
  • Termiņš
    26/10/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/11/2011
  • Piešķirts
    24/11/2011
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Izpildes vieta
NUTS code: ES418 Valladolid
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33751000 Vienreizējās lietošanas autiņi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
19,044,660.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
12,109,366.67 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
174/2011
Apraksts

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/11/2011 13:00
Izpildes vieta
CPV kods

33751000 - Vienreizējās lietošanas autiņi

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

33100000 - Medicīniskās ierīces

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
19,044,660.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
12,109,366.67 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ontex ID, SAU
Pasta adrese:
Pilsēta:
Pasta indekss:
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.