Publications Office of the EU
PL-Vroclava: Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

PL-Vroclava: Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    07/09/2011
  • Termiņš
    26/09/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/09/2011
  • Piešķirts
    19/10/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79950000 Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
108,840.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
96,780.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
DU-Z.272.110.2011
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowo – hotelarsko – gastronomiczna oraz wynajęcie salipodczas wyjazdu studyjnego do Środkowej Jutlandii w Danii, dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania orazpartnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - maksymalnie 30 osób, w terminie 23-29.10.2011 r. Wyjazdjest organizowany w ramach realizacji działań objętych Planem Działania Krajowej Sieci Obszarów WiejskichSekretariatu Regionalnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2010 – 2011. Opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający określił we wzorzeumowy, który stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/09/2011 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
108,840.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
96,780.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Turlomza.pl Mariusz Staniurski
Pasta adrese: ul. Sienkiewicza 10/1
Pilsēta: Łomża
Pasta indekss: 18-400
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.