Publications Office of the EU
Francija-Lannion: Notekūdeņu nosēdumu attīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Lannion: Notekūdeņu nosēdumu attīrīšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    27/04/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Lannion-Trégor Communauté
Izpildes vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90513800 Notekūdeņu nosēdumu attīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
212,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
21038
Apraksts

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
212,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sede Environnement
Pasta adrese:
Pilsēta: Arras
Pasta indekss:
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.