Publications Office of the EU
Nepārtrauktas darbības barošanas avotu un aeronavigācijas pārveidotāju remonts. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Nepārtrauktas darbības barošanas avotu un aeronavigācijas pārveidotāju remonts.

  • Publicēts
    22/03/2024
  • Termiņš
    11/04/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DSNA Direction de la Technique et de l'Innovation
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50532400 Elektrosadales iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
400,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
PF-20788
Apraksts

Šā līguma mērķis ir veikt remontdarbus iekrāvēja tipa iekārtām, ko ekspluatē civilās aviācijas ekspluatācijas vietās; NSSD darbības vietās sensitīvās sistēmās izmantotu drošu elektroapgādes iekārtu remonts (remonts vai standarta apmaiņa). Tas noslēdz zemsprieguma līdzstrāvas barošanas avotus un pārveidotājus, zemas jaudas nepārtrauktus barošanas avotus.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.marchespublics.gouv.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
www.marchespublics.gouv.fr
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids:
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 2
Paredzamā vērtība
400,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.