Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Děčín: Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Děčín: Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    24/09/2013
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,500,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
9,080,304.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
OR/83551/2013/Šiv
Apraksts

Předmětem této veřejné zakázky je:
a) pojištění majetku v dále uvedeném rozsahu:
— pojištění živelní,
— pojištění odcizení,
— pojištění vandalismu,
— pojištění strojů (včetně živlu, odcizení a vandalismu),
— pojištění elektroniky (včetně živlu, odcizení a vandalismu);
b) pojištění odpovědnosti za škodu;
c) pojištění motorových vozidel (pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, havarijní pojištění).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
5,500,000.00
Līguma galīgā vērtība
9,080,304.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Triglav pojišťovna a.s.
Pasta adrese: Novobranská 544/1
Pilsēta: Brno
Pasta indekss: 602 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.