Publications Office of the EU
Vācija-Berlīne: Antenas un reflektori - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Berlīne: Antenas un reflektori

  • Publicēts
    13/12/2019
  • Termiņš
    17/01/2020
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DB AG Konzernleitung (Bukr 10)
Izpildes vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE30 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
32352000 Antenas un reflektori
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
530,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
19FEA41545
Apraksts

Beschaffung von 2x2 kreuzpolarisierten MIMO Außenantennen für Schienenfahrzeuge. Der MIMO-Gewinn soll Anhand von Feldmessungen in fahrenden Zügen der Deutschen Bahn AG nachgewiesen werden.
Der Anbieter muss Expertise bei der Entwicklung bahnfähigen Antennen besitzen und im besten Fall einen Prototyp einer 2x2 kreuzpolarisierte Außenantenne inkl. dessen Leistungsparameter vorweisen können. Die Weiterentwicklung der 2x2 kreuzpolarisierten Außenantenne erfolgt nach den technischen Vorgaben der Deutschen Bahn AG, hierzu ist ein enger Austausch mit der Deutschen Bahn AG notwendig für Feldmessungen auf fahrenden Zügen stellt die Deutsche Bahn AG entsprechende Testzüge zur Verfügung.
Werden die vorgegebenen technischen Parameter der 2x2 kreuzpolarisierten MIMO Außenantennen erreicht und sind die Testmessungen erfolgreich, ist geplant, Schienenfahrzeuge mit diesen Antennen auszustatten.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
530,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.