Publications Office of the EU
Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

  • Piešķirts
    07/08/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Instituto de Informática, I.P.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,276,800.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2325000164
Apraksts

Aquisição de serviços de desenvolvimento de software na vertente análise ao nível experiência utilizador, para agrupamento iniciativas planeadas para 2025 no âmbito da PTSS, ao abrigo dos Acordos Quadro do I.I., I.P. – Lote 3 (Serviços de Desenvolvimento de Software nas vertentes de Análise, Programação, Arquitetura e Gestão de Projeto em Plataforma J2EE

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Preço - 40%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Mérito Técnico da proposta - 60%
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,276,800.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: BABEL IBÉRICA, S. A
Pasta adrese:
Pilsēta: Lisboa
Pasta indekss: 1600-546
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.