Publications Office of the EU
Francija-Gonfreville-l'Orcher: Ēku tehniskās pārbaudes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Gonfreville-l'Orcher: Ēku tehniskās pārbaudes pakalpojumi

  • Publicēts
    02/03/2022
  • Termiņš
    01/04/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/04/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
ville de Gonfreville l'orcher
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71631300 Ēku tehniskās pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
320,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2022-002
Apraksts

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: ville de Gonfreville l'orcher
Pasta adrese: place Jean Jaurès
Pilsēta: Gonfreville L'Orcher
NUTS kods FRD22
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektroniski:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/04/2022 14:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
320,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.