Publications Office of the EU
Polija-Białystok: Iekārtas pārbaudei ar rentgena stariem - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Białystok: Iekārtas pārbaudei ar rentgena stariem

  • Publicēts
    12/03/2019
  • Termiņš
    26/04/2019
  • Piešķirts
    18/06/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Izpildes vieta
NUTS code: PL84 Podlaskie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL84 Podlaskie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38582000 Iekārtas pārbaudei ar rentgena stariem
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,162,601.63 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,020,029.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
2001-ILZ.260.4.2019
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
10,162,601.63 PLN
Līguma galīgā vērtība
10,020,029.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Pasta adrese: Emilii Plater 53
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 00-113
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.