Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām

  • Piešķirts
    27/03/2013
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
615,500.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
487,588.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
615,500.00
Līguma galīgā vērtība
487,588.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Vitrum VWR, s.r.o.
Pasta adrese: Nuselská 1419/53
Pilsēta: Praha 4
Pasta indekss: 140 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.