Publications Office of the EU
Vācija-Borna: Notekūdeņu sūknēšanas mašīnas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Borna: Notekūdeņu sūknēšanas mašīnas

  • Publicēts
    21/05/2021
  • Termiņš
    21/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/06/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zweckverband Wasser/Abwasser Bornaer Land
Izpildes vieta
NUTS code: DED52 Leipzig
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DED52 Leipzig
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144410 Notekūdeņu sūknēšanas mašīnas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
0048-TB2021
Apraksts

Lieferung eines Hochdruckspül- und Saugfahrzeuges.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.evergabe.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/06/2021 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.