Publications Office of the EU
(Atsauce 11/26) Mūsu priekšā esošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumu sniegšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

(Atsauce 11/26) Mūsu priekšā esošās teritorijas uzkopšanas pakalpojumu sniegšana

  • Publicēts
    11/03/2026
  • Termiņš
    08/04/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/04/2026
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
269.19 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Elektronisks, atklāts, publisks konkurss, lai noslēgtu divu gadu pamatnolīgumu (F-P) par telpu uzkopšanas pakalpojumu sniegšanu pirms ASI

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.promitheus.gov.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
www.promitheus.gov.gr
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/04/2026 07:00
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
269.19 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.