Publications Office of the EU
„Консултантски услуги по управление на проект № BG-RRP-11.010-0009 "Реформиране на Дом за стари хора "Гергана" чрез извършване на ремонтни дейности, доставка на оборудване и обзавеждане и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на сградите на Комплекс за социални услуги за възрастни хора „Гергана“,................. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Консултантски услуги по управление на проект № BG-RRP-11.010-0009 "Реформиране на Дом за стари хора "Гергана" чрез извършване на ремонтни дейности, доставка на оборудване и обзавеждане и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на сградите на Комплекс за социални услуги за възрастни хора „Гергана“,.................

  • Publicēts
    17/06/2024
  • Termiņš
    18/07/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/07/2024
  • Piešķirts
    16/02/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ОБЩИНА ВАРНА
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BG331 Варна
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79420000 Ar vadību saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
399125
Apraksts

„Консултантски услуги по управление на проект № BG-RRP-11.010-0009 "Реформиране на Дом за стари хора "Гергана" чрез извършване на ремонтни дейности, доставка на оборудване и обзавеждане и въвеждане на мерки за енергийна ефективност на сградите на Комплекс за социални услуги за възрастни хора „Гергана“, в съответствие със стандартите за качество на резидентна грижа за възрастни хора в надтрудоспособна възраст", финансиран със средства от Механизма за възстановяване и устойчивост на конкретни крайни получатели за изпълнение на инвестиции BG-RRP-11.010 „Извършване на строителни дейности и доставка на оборудване и обзавеждане с оглед реформиране на съществуващите домове за стари хора“, Компонент 1 „Продължаваща подкрепа за деинституционализация на грижата за възрастни хора и хора с увреждания“, по Национален план за възстановяване и устойчивост“.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://app.eop.bg/today/399125
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://app.eop.bg/today/399125
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/07/2024 13:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
*продължение към критерий за възлагане 1: НИВО НА ИЗПЪЛНЕНИЕ КАТО ИЗМЕРИТЕЛ НА КАЧЕСТВОТО Също така за целите на настоящата методика и за да е ясно какви качествени мерки участниците следва да предлагат, няма да се приемат насрещни предложения с Качествени мерки за предимства, несвързани с предмета на поръчката. **продължава
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ДИА ВАРНА
Pasta adrese:
Pilsēta: София
Pasta indekss: 1000
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.