Publications Office of the EU
Medicīniskā aprīkojuma piegāde Militārās medicīnas institūtam - PIB. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Medicīniskā aprīkojuma piegāde Militārās medicīnas institūtam - PIB.

  • Publicēts
    03/08/2026
  • Termiņš
    01/09/2026
  • Šodien
    01/09/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/09/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
P/378/2026/SZ/WIM/MON – 89/ZP/26
Apraksts

1. Līguma priekšmets ir medicīniskā aprīkojuma piegāde Militārās medicīnas institūtam - PIB. 2. Līgumslēdzēja iestāde atļauj iesniegt daļējus piedāvājumus. 3. Pasūtījums tika sadalīts 3 iepakojumos: 1) hemodinamikas uzraudzības aparāti kopā ar vienreiz lietojamām medicīnas ierīcēm; 2) ultraskaņas skeneris; 3) pagaidu kreisā kambara mehāniskā atbalsta sistēma kopā ar vienreiz lietojamām medicīniskām ierīcēm; 4. Detalizēts līguma priekšmeta apraksts ir ietverts rīkojuma 3. pielikumā. 5. Līgumslēdzējs pilda Līgumu saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti līgumu projektos, kuri ietverti šā Līguma 5. pielikumā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://wim.eb2b.com.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://wim.eb2b.com.pl
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/09/2026 11:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.