Publications Office of the EU
Beļģija-Brisele: Izvērtēšanas un ar izvērtēšanu saistītu pakalpojumu, tostarp ietekmes novērtējumu nodrošināšana Ekonomikas un finanšu lietu ĢD - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beļģija-Brisele: Izvērtēšanas un ar izvērtēšanu saistītu pakalpojumu, tostarp ietekmes novērtējumu nodrošināšana Ekonomikas un finanšu lietu ĢD

  • Publicēts
    25/08/2022
  • Termiņš
    03/10/2022
  • Piešķirts
    31/01/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Eiropas Komisija, Ekonomikas un finanšu lietu ģenerāldirektorāts (ECFIN), ECFIN.R.4 – Control and Evaluation
Izpildes vieta
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
25,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
ECFIN/2022/OP/0003
Apraksts

Vairākkārtējs(-i) pakalpojumu pamatnolīgums(-i) par izvērtēšanas un ar izvērtēšanu saistītu pakalpojumu nodrošināšanu Ekonomikas un finanšu lietu ģenerāldirektorātam, tostarp atbalsts ietekmes novērtēšanas darbībām.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=11794
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
5,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
25,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Technopolis France
Pasta adrese: 60-62 boulevard Diderot
Pilsēta: Paris
Pasta indekss: 75012
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Technopolis Deutschland GmbH
Pasta adrese: Grosse Seestrasse 26
Pilsēta: Frankfurt
Pasta indekss: 60486
Valsts: DEU

Oficiālais nosaukums: Centre for Strategy & Evaluation Services (Europe) Limited
Pasta adrese: 104 Lower Baggot Street
Pilsēta: Dublin
Pasta indekss: D02 Y940
Valsts: IRL

Oficiālais nosaukums: Stichting SEO Economisch Onderzoek
Pasta adrese: Roetersstraat 29
Pilsēta: Amsterdam
Pasta indekss: 1018
Valsts: NLD

Oficiālais nosaukums: Technopolis Consulting Group Belgium
Pasta adrese: Avenue de Tervuren 188A
Pilsēta: Brussels
Pasta indekss: 1150
Valsts: BEL

Oficiālais nosaukums: Technopolis BV
Pasta adrese: Spuistraat 283
Pilsēta: Amsterdam
Pasta indekss: 1012
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.