Publications Office of the EU
Rumānija-Târgu Jiu: Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-Târgu Jiu: Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi

  • Publicēts
    06/04/2022
  • Termiņš
    09/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/05/2022
  • Piešķirts
    02/06/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
EDILITARA PUBLIC S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,473,000.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,472,600.00 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
27295841202219
Apraksts

Achizitie utilaj multifunctional tip unimog.
1. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15 zile.
2. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor.
NOTA: Autoritatea contractanta nu va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare care nu au fost adresate termenului stabilit la pct. 1, invocat mai sus. Eventualele raspunsuri la clarificari se vor atasa la anuntul de participare. Aceste raspunsuri vor face parte din documentatia de atribuire si este obligatoriu ca la elaborarea ofertei sa fie avute in vedere. Eventualele obiectiuni cu privire la documentele achizitiei, inclusiv propunerea de contract vor face obiectul solicitarilor de clarificari, ce se vor depune in termenul prevazut in prezenta documentatie.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: EDILITARA PUBLIC S.A.
Nacionālais reģistrācijas numurs: RO 27295841
Pasta adrese: Strada Victoriei, nr. 45
Pilsēta: Targu Jiu
NUTS kods RO412
Pasta indekss: 210234
Valsts: ROU
Kontaktpersona: BIROU ACHIZITII PUBLICE
Galvenā adrese: http://www.edilitara.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/05/2022 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,473,000.00 RON
Līguma galīgā vērtība
1,472,600.00 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE
Pasta adrese: Strada Soseaua Bucuresti, Nr. 34
Pilsēta: Ciorogarla
Pasta indekss: 077055
Valsts: ROU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.