Publications Office of the EU
Francija-Évry-Courcouronnes: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Évry-Courcouronnes: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm

  • Publicēts
    15/02/2022
  • Termiņš
    14/03/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/03/2022
  • Piešķirts
    19/05/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
conseil départemental de l'essonne
Izpildes vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71322000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
800,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,200,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2512_1_00
Apraksts

le présent accord-cadre a pour objet des missions de maîtrise d'oeuvre concernant les réhabilitations ou les constructions d'ouvrages d'art du patrimoine départemental effectuées dans le cadre de la politique de gestion et d'entretien des ouvrages d'art.Accord-cadre multi-attributaires à marchés subséquents avec un montant minimum de 200 000 euro(s) Ht et un montant maximum de 800 000 euro(s) Ht sur sa durée totale

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-publics.info
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/03/2022 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
800,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,200,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: auscultation et Réparation de Structures
Pasta adrese: 36 Bd. Du Maréchal Joffre
Pilsēta: Fontainebleau
Pasta indekss: 77300
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: infraneo Structure Et Rehabilitation
Pasta adrese: 140 avenue jean lolive, -bâtiment C1
Pilsēta: Pantin
Pasta indekss: 93500
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: acogec
Pasta adrese: 9 avenue Foch
Pilsēta: Lille
Pasta indekss: 59000
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: antea France
Pasta adrese: 92160
Pilsēta: Antony
Pasta indekss: 92160
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.