Publications Office of the EU
Zviedrija-Gällivare: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Gällivare: Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    11/04/2022
  • Termiņš
    17/05/2022
  • Piešķirts
    01/09/2022
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gällivare Kommun
Izpildes vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
78,800,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
81,000,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
INK/2022:18
Apraksts

Ramavtalsupphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster avseende utrednings-, program- och projekteringsuppdrag inom teknikområdena arkitektur, konstruktion, el, ventilation, värme och sanitet, mark samt styr och övervakning.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflstnrohb&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
78,800,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
81,000,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Tyréns Sverige AB
Pasta adrese: Folkungagatan 44
Pilsēta: STOCKHOLM
Pasta indekss: 11886
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.