Publications Office of the EU
“Sadzīves atkritumu saņemšana, transportēšana un apsaimniekošana no nekustamā īpašuma, kas atrodas Mikanovas pašvaldībā 2024./2025. gadā” - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

“Sadzīves atkritumu saņemšana, transportēšana un apsaimniekošana no nekustamā īpašuma, kas atrodas Mikanovas pašvaldībā 2024./2025. gadā”

  • Publicēts
    06/09/2024
  • Termiņš
    14/10/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/10/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gmina Mykanów
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL224 Częstochowski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
IZP.271.13.2024
Apraksts

“Sadzīves atkritumu saņemšana, transportēšana un apsaimniekošana no nekustamā īpašuma, kas atrodas Mikanovas pašvaldībā 2024./2025. gadā”

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://platformazakupowa.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://platformazakupowa.pl/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/10/2024 11:10
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Cena Brutto
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Termin płatności faktur
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.